Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac AIRGEL MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac AIRGEL MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Materac o średnim stopniu twardości, wyposażony w pokrowiec z dodatkiem drobinek srebra.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

1 146,00 zł


Więcej informacji

Wysoki na 23 cm materac składa się z kombinacji trzech nowoczesnych pianek. Eliocell jest tworzywem o strukturze komórkowej. Dzięki takiej budowie powietrze swobodnie przepływa przez warstwę tego materiału. Zastosowanie w produkcie pianki Eliocell zapobiega gromadzeniu się kurzu w wewnętrznej części materaca. Tworzywo posiada również wysokie parametry elastyczności oraz sprężystości, co czyni z niego stabilną podporę dla ciała. Nowoczesna pianka Antibacterial zawiera preparat Sanitized, który ogranicza rozwój bakterii, pleśni oraz roztoczy. Tworzywo skutecznie chroni użytkowników przed szkodliwymi alergenami i przedłuża żywotność materaca. Airgel, trzeci z zastosowanych materiałów, zapewnia wygodę użytkowania dzięki dużej miękkości i żelowej konsystencji. Materac umieszczony jest w pokrowcu Silver Protect, który łączy w sobie naturalne włókna i dobroczynne drobinki srebra. Połączenie pianki Eliocell i Antibacterial oraz zastosowanie obszycia z drobinkami srebra sprawia, że model Airgel jest doskonałym produktem dla alergików. Materac zaliczany jest do grupy produktów o średnim stopniu twardości o obciążeniu ortopedycznym do 125 kg.

pianka eliocell
Pianka Eliocell: Wysokiej jakości tworzywo o znacznej odporności na nacisk. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia swobodny przepływ powietrza. Zjawisko to reguluje temperaturę materaca podczas użytkowania i chroni przed przegrzaniem organizmu. Dodatkowo cyrkulacja powietrza zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się kurzy i rozwoju roztoczy we wnętrzu produktu.
pianka antibacterial
Pianka Antibacterial: Tworzywo nasączone jest leczniczą substancją Sanitized ograniczającą rozwój bakterii, grzybów, roztoczy oraz pleśni. Pianka jest wytrzymała na uszkodzenia, a jej struktura i właściwości pozostają niezmienne przez wiele lat.
pianka airgel
Pianka Airgel: Wysokoelastyczna pianka zaprojektowana i wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii. Tworzywo z zawartością żelu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i pozwala na rozluźnienie mięśni. Utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji i pozwala na jego odpoczynek.
podkreślnik

Budowa

Materac Airgel Budowa


Wysokość:

Wysokość w pokrowcu Silver Protect: ok. 23 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Biorytmic
Silver Protect: Jest to miękki w dotyku, naturalny materiał wzbogacony drobinkami srebra. Srebro znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych. Drobinki tego pierwiastka powodują również neutralizację szkodliwych właściwości pyłków roślin oraz kurzu. Dodatkową korzyścią dla osób cierpiących na alergie jest fakt, że pokrowiec można prać w temperaturze 60°C bez utraty jego właściwości. Aby zapewnić swobodny przepływ powietrza do wnętrza materaca w obszyciu zastosowani materiał 3D.
podkreślnik


Twardość:

twardośćDo prania
Pokrowiec do prania
Dzięki zamkowi błyskawicznemu, pokrowiec Silver Protect, można szybko ściągnąć i prać w temperaturze do 60°C.

Antyalergiczny
Antyalergiczny
Właściwości pianek oraz zastosowane w pokrowcu drobinki srebra w znacznym stopniu ograniczają powstawanie i rozwój alergenów wewnątrz produktu. Cechy te sprawiają, że materac Airgel to doskonała propozycja dla alergików.

Ekologiczne kleje
Ekologiczne kleje
W procesie produkcji swoich materaców marka Materasso nie wykorzystuje szkodliwych dla środowiska substancji klejących.

Gwarancja 3 lat
Gwarancja 3 lata
Produkt posiada 3 lata gwarancji producenckiej, która obejmuje nieprawidłową pracę materaca oraz właściwości materiałów wykorzystanych do produkcji.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane