Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko SYLVI COMFORTEO tapicerowane

1 307,00 zł

Eleganckie łóżko Sylvi Comforteo dostępne w wielu rozmiarach, rodzajach tapicerki oraz wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Komfortowe tapicerowane łóżko Sylvi Comforteo spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest solidnie wykonane, a przy tym atrakcyjne wizualnie oraz wytrzymałe. Model może stać się ozdobą sypialni, ale też nie przytłoczy jej nachalnie, a raczej subtelnie dopełni jej aranżację. Jego konstrukcja jest dość prosta i nisko osadzona na niewielkich nóżkach. Charakterystyczny zagłówek posiada głębokie poziome przecięcia, co podkreśla charakter łóżka i dodaje mu wyjątkowości. Wysokość zagłówka można wybrać samodzielnie – do wyboru jest zagłówek o wysokości 86 cm, 106 cm oraz 120 cm. Mebel oferowany jest ponadto w dwóch wariantach wyposażenia – z pojemnikiem na pościel lub bez tego pojemnika, jeśli nie jest potrzebny. Model bez problemu dopasować można do wielkości sypialni oraz potrzeb użytkowników. Oferowanych jest wiele wersji rozmiarowych łóżka Sylvi, a konkretnie: 80x200 i 90x200, 100x200, 120x200 i 140x200, a także 160x200 i 180x200. Na uwagę zasługuje również fakt, że łóżko Sylvi Comforteo może mieć obicie wybrane samodzielnie przez użytkownika. Dostępne materiały obiciowe posegregowano na aż 5 różnych kategorii (I, II, III, IV, V) do wyboru.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Sylvi Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.