Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
NEW ELEGANCE

Łóżko PORTO NEW ELEGANCE tapicerowane

2 749,00 zł

Wygodne łóżko Porto New Elegance z praktycznym zagłówkiem oraz możliwością wyboru dodatkowego pojemnika na pościel.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Nowoczesne tapicerowane łóżko Porto marki New Elegance wyróżnia się modernistycznym, eleganckim designem oraz innowacyjnym systemem regulacji i rozkładania zagłówków. Płynny przesuw i regulacja wezgłowia gwarantuje niezwykły poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku na łóżku Porto. Bogaty asortyment dostępnych obić, zarówno naturalnych, jak i ekologicznych oraz cztery warianty szerokości umożliwiają zakup produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Łóżko Porto New Elegance występuje także w wersji z dodatkowym pojemnikiem na pościel i stelażem na metalowej ramie z poprzecznymi listewkami.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Porto New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE