Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko PARMA COMFORTEO tapicerowane

1 253,00 zł

Stylowe łóżko Parma Comforteo dostępne w wielu rodzajach i kolorach tkanin obiciowych oraz możliwością dostosowania mebla o pojemnik na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wyjątkowe łóżko Parma Comforteo należy do mebli, które zwracają na siebie uwagę i to nie tylko prezencją, ale i solidnością wykonania. Mebel jest niski – opiera się na atrakcyjnych, niewielkich nóżkach. Ciekawie prezentują się ozdobne przeszycia łóżka, które znajdują się na całej długości jego tapicerki, w tym też na zagłówku. Przeszycia rozmieszczone są w dość dużych odległościach od siebie, co daje atrakcyjny efekt wizualny. Łóżko Parma dostępne jest w 7 różnych wymiarach do wyboru, więc może być wykorzystany jako łóżko jednoosobowe lub małżeńskie. Dostępne wymiary łóżka to: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, a także 160x200 i 180x200. Użytkownik może również wybrać pasującą mu wysokość zagłówka mebla. Do wyboru są wysokości: 86 cm, 106 cm oraz 120 cm. Łóżko tapicerowane Parma Comforteo będzie bardzo dobrze prezentować się w różnorodnych wnętrzach i aranżacjach, co jest zasługą możliwości dobrania jego tapicerki spośród aż 5 dostępnych grup tkanin (I, II, III, IV, V). Ozdobne przeszycia będą wyglądać wyjątkowo na tle wielu różnych tkanin. To użytkownik ponadto decyduje, czy jego model posiadać będzie pojemnik na pościel, czy też pojemnik ten nie jest mu potrzebny.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Parma Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.