NEW ELEGANCE

Komoda 2D OVALO NEW ELEGANCE

987,00 zł

Kompaktowa komoda 2D Ovalo z kolekcji New Elegance do sypialni w nowoczesnym stylu.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda 2D Ovalo marki New Elegance została stworzona z myślą o nowoczesnych sypialniach, łącząc praktyczność z innowacyjnym designem. Mebel wykonano z wyjątkowo trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej. Dzięki zastosowaniu dwóch kontrastujących kolorów (czarnego matu oraz dębu Hikora), komoda jest wyjątkowym elementem sypialni. Pomimo kompaktowych rozmiarów, mebel jest niezwykle pojemny, ułatwiając utrzymanie wnętrza w porządku. Można w nim przechowywać na przykład odzież czy tekstylia, a dwie zamykane wnęki ułatwiają wygodne korzystanie z mebla. Owalne elementy ozdobne, wykonane z płyty w kolorze dąb Hikora z eleganckim rysunkiem drewna, sprawiają że komoda jest piękną ozdobą sypialni. Korpus mebla został umieszczony na czarnych, metalowych nóżkach, które dodają konstrukcji lekkości i ułatwiają sprzątanie pod meblem. Komoda 2D Ovalo została utrzymana w minimalistycznym kształcie, zgodnie z najnowszymi trendami.

WYMIARY: 100 x 43 x 83 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary komody: 100x43x83 cm
- wykonana z odpornego na uszkodzenia laminatu
- łatwa w czyszczeniu
- korpus osadzony na metalowych, czarnych nóżkach
- kolor: dąb Hikora + czarny mat
KOMODA 2D OVALO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
100 cm
Wysokość:
83 cm
Głębokość:
43 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Czarny
Kolor:
Dąb Hikora
Liczba drzwiczek:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Ovalo
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
100 cm
Wysokość:
83 cm
Głębokość:
43 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Czarny
Kolor:
Dąb Hikora
Liczba drzwiczek:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Ovalo
NEW ELEGANCE