NEW ELEGANCE

Komoda 4D COLOR LOFT NEW ELEGANCE

1 889,00 zł

Komoda Color Loft w stylu loftowym z szafkami i szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda Color Loft New Elegance wyróżnia się prostym, oszczędnym wzornictwem. Geometryczną bryłę podpiera czarny metalowy stelaż przypominający solidną konstrukcję mebli w magazynach i warsztatach. Ciepła kolorystyka łagodzi jednak surowy industrialny design mebla. Dębowy dekor z wyraźnym rysunkiem słojów i sęków znakomicie współgra z butelkową zielenią, wprowadzając do wnętrza nieco przytulności i naturalności, a także głębi i wyrafinowania. Ta wyjątkowa komoda została zaprojektowana z myślą o wnętrzach, w których każdy element ma znaczenie, i gdzie w parze z atrakcyjną estetyką idzie wysoka funkcjonalność. Cztery przestronne szafki oraz cztery szuflady oferują mnóstwo miejsca do przechowywania, pozwalając na utrzymanie porządku i dobrej organizacji. Z kolei długi blat posłuży do ekspozycji przedmiotów dekoracyjnych. Dzięki możliwości łączenia mebla z innymi elementami systemu Color Loft można uzyskać harmonijną, przyjemną dla oka aranżację, w której wszystko doskonale do siebie pasuje.

WYMIARY: 190 x 47 x 90 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 190 cm, głębokość 47 cm, wysokość 90 cm
- cztery szafki
- cztery szuflady
- kolorystyka: Dąb Lancelot + zieleń butelkowa
- loftowe wzornictwo
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Color Loft
- polska produkcja
KOMODA 4D COLOR LOFT NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
190 cm
Wysokość:
90 cm
Głębokość:
47 cm
Kolor:
Butelkowa zieleń
Kolor:
Dąb Lancelot
Liczba drzwiczek:
4
Liczba szuflad:
4
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
190 cm
Wysokość:
90 cm
Głębokość:
47 cm
Kolor:
Butelkowa zieleń
Kolor:
Dąb Lancelot
Liczba drzwiczek:
4
Liczba szuflad:
4
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
NEW ELEGANCE