NEW ELEGANCE

Komoda z szufladami COLOR LOFT NEW ELEGANCE

1 289,00 zł

Komoda Color Loft w stylu loftowym z sześcioma szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Komoda z kolekcji Color Loft polskiej marki New Elegance to mebel z wysokiej jakości płyty w pięknym dekorze Dąb Lancelot. Jest to wykończenie o ciepłym odcieniu drewna dębowego z jego wyraźnym rysunkiem słojów i sęków. Komoda posiada sześć pojemnych szuflad z bezuchwytowym systemem otwierania, które oferują mnóstwo miejsca do przechowywania i organizacji ubrań oraz różnorodnych akcesoriów, ułatwiając utrzymanie porządku. Fronty górnych szuflad mają wykończenie w głębokim, nasyconym kolorze butelkowej zieleni. Ta barwa wniesie do wnętrza element natury i świeżości oraz doda mu wyjątkowego uroku. Prosta, geometryczna bryła bez dodatkowych ozdobników oraz czarne metalowe nóżki nawiązują bezpośrednio do loftowego wzornictwa, ale mebel sprawdzi się nie tylko we wnętrzach inspirowanych surową industrialną estetyką. Komoda wspólnie z innymi elementami systemu Color Loft stworzy spójną i stylowo urządzoną przestrzeń sypialnianą. Można wykorzystać ją także samodzielnie w aranżacji innych pomieszczeń: salonu, gabinetu czy przedpokoju.

WYMIARY: 110 x 42 x 84 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 110 cm, głębokość 42 cm, wysokość 84 cm
- sześć szuflad z bezuchwytowymi frontami
- kolorystyka: Dąb Lancelot + zieleń butelkowa
- loftowe wzornictwo
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Color Loft
- polska produkcja
KOMODA Z SZUFLADAMI COLOR LOFT NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
110 cm
Wysokość:
84 cm
Głębokość:
42 cm
Kolor:
Dąb Lancelot
Kolor:
Butelkowa zieleń
Liczba szuflad:
6
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
110 cm
Wysokość:
84 cm
Głębokość:
42 cm
Kolor:
Dąb Lancelot
Kolor:
Butelkowa zieleń
Liczba szuflad:
6
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
NEW ELEGANCE