NEW ELEGANCE

Szafa 4D MODELLO NEW ELEGANCE

3 173,00 zł

Czterodrzwiowa szafa Modello marki New Elegance z praktycznymi szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Szafa 4D Modello New Elegance to nowoczesny, wolnostojący mebel o nowoczesnym designie, który harmonijnie łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. Całość wykonana jest z wysokiej jakości płyty meblowej, co sugeruje trwałość i wytrzymałość. Z zewnątrz szafa 4D Modello została pokryta okleiną o wyraźnej fakturze w dekorze Flamed Wood. Krawędzie szafy są mocno zarysowane, co wskazuje na minimalistyczny i nowoczesny styl. Ciekawym detalem jest jasna ramka o wybarwieniu dąb Hikora, biegnąca wokół konturu szafy, która dodaje elegancji i kontrastuje z głęboką barwą frontów. Wnętrze szafy 4D Modello New Elegance kryje praktyczny układ półek wraz z dwoma drążkami do wieszania ubrań. Poniżej znajdują się trzy szuflady, które mogą służyć do przechowywania bielizny lub innych drobnych przedmiotów. Zarówno drzwi, jak i szuflady posiadają system otwierania push and pull. Całość konstrukcji stoi na niewielkich nóżkach, co nie tylko dodaje meblowi lekkości, ale także ułatwia utrzymanie czystości. Wyważenie między stylem a funkcjonalnością czyni ją propozycją, która może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

WYMIARY: 198 x 206 x 60 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość 198 cm
- wysokość 206 cm
- głębokość 60 cm
- nowoczesny design
- wyposażona w praktyczne półki, drążki i szuflady
SZAFA 4D MODELLO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
198 cm
Wysokość:
206 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Dąb Hikora
Kolor:
Flamed Wood
Liczba drzwiczek:
4
Liczba szuflad:
3
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Kolekcja:
Modello
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
198 cm
Wysokość:
206 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Dąb Hikora
Kolor:
Flamed Wood
Liczba drzwiczek:
4
Liczba szuflad:
3
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Kolekcja:
Modello
NEW ELEGANCE