NEW ELEGANCE

Szafa W do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

894,00 zł

Praktyczna szafa W do półkotapczanu Genius New Elegance w kilku dekorach do wyboru.

Kolor wybarwienia:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Szafa W to element dodatkowy do półkotapczanu Genius New Elegance, który znacznie ułatwi organizację przestrzeni w sypialni. Ten praktyczny i funkcjonalny mebel pozwala na przechowywanie ubrań i akcesoriów, a duża ilość miejsca na wieszaku sprawia, że utrzymanie porządku będzie jeszcze łatwiejsze. Mebel ma wysokość 223 cm i szerokość 60 cm. Dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się nawet w niewielkich wnętrzach, a jednocześnie pomieści ubrania takie jak długie płaszcze czy sukienki. Szafa W do półkotapczanu Genius New Elegance została wykonana z odpornej na uszkodzenia płyty, w trzech dekorach do wyboru: biały mat, Congo, biały mat/biały połysk. Uniwersalne kolory pozwalają dopasować mebel do każdej aranżacji. Minimalistyczny design sprawia, że idealnie komponuje się z półkotapczanem Genius New Elegance, nie obciążając nadmiernie niewielkich przestrzeni.

WYMIARY: 60 x 50 x 223 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 60 cm
- wysokość: 223 cm
- głębokość: 50 cm
- trzy dekory wykończenia do wyboru: biały mat, Congo, biały mat/biały połysk
- praktyczna, kompaktowa szafa z wieszakiem
- minimalistyczny design
- ułatwia utrzymanie porządku i przechowywanie ubrań i akcesoriów
Szafa W do półkotapczanu GENIUS NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
NEW ELEGANCE