FORTE

Listwy okalające do szaf RAVEN FORTE

469,00 zł

Listwa okalająca do szaf Raven Forte w dekorze Dąb szlachetny, z wytrzymałym obrzeżem ABS.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 35 dni roboczych
Ilość:

Listwy okalające to bardzo ważny element, który będzie fantastycznym uzupełnieniem dużych szaf, podkreślając ich elegancki charakter. Praktyczne i funkcjonalne listwy okalające do szaf Raven Forte to wysokiej jakości produkt, który doskonale podkreśli linię mebla, co sprawi, że będzie on prezentować się niezwykle atrakcyjnie. Dostępne w ofercie eleganckie listwy okalające do szaf Raven Forte wykonane zostały w dekorze Dąb Szlachetny, doskonale odwzorowując dąb. Prezentowane listwy okalające będą bardzo dobrze łączyć się z szafami z tej samej kolekcji. Produkt posiada charakteryzujące się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zarysowania obrzeże ABS. Dostępne w ofercie listwy okalające stworzą funkcjonalną i estetyczną ramę wokół szafy. Na uwagę zasługuje ich estetyczne wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Listwy są proste w montażu, więc bez problemu poradzi sobie z nim każdy. Wymiary prezentowanych listew okalających do szaf to 180.8 x 215.1 x 23.8 cm.

WYMIARY: 180.8 x 215.1 x 23.8 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary listew: 180.8 x 215.1 x 23.8 cm
  • dzięki obrzeżom ABS, listwa zabezpiecza szafę przed uszkodzeniami mechanicznymi
  • podkreśla linię mebla oraz dodaje mu elegancji
  • w stylowym dekorze Dąb Szlachetny
  • listwa łączy się z szafami z kolekcji Raven
  • łatwe w montażu
Listwy okalające do szaf RAVEN FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
180,8 cm
Wysokość:
215,1 cm
Głębokość:
23,8 cm
Kolor:
Dąb Szlachetny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
180,8 cm
Wysokość:
215,1 cm
Głębokość:
23,8 cm
Kolor:
Dąb Szlachetny
FORTE