FORTE

Szafa trzydrzwiowa YOOP FORTE

1 549,00 zł

Funkcjonalna szafa trzydrzwiowa Yoop Forte w kolorze dąb Sonoma do sypialni lub pokoju młodzieżowego.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Obszerna szafa trzydrzwiowa Yoop Forte to propozycja dla osób poszukujących mebli, które pomieszczą wiele rzeczy, a przy tym prezentować będą się gustownie. Szafa ze względu na swoje gabaryty może pełnić funkcję garderoby – sprawdzi się w przedpokoju, pokoju młodzieżowym, sypialni i nie tylko. Posiada wymiary 133.2 x 194.4 x 58 cm i jest to model trzydrzwiowy o starannie zaprojektowanej przestrzeni do przechowywania. Dominująca część szafy wykonana jest w kolorze Dębu Sonoma, natomiast dodatkowo zastosowano wstawki na frontach w kolorze Szary Mat. Całość uzupełniają ozdobne uchwyty w kształcie muszelek, które wykonane są z tworzywa i mają kolor aluminium. Na uwagę zasługują również „ścięcia” boczne korpusu mebla. Szafa trzydrzwiowa Yoop Forte wewnątrz posiada długi drążek na ubrania zawieszone na wieszakach o maksymalnym obciążeniu do 15 kg, a także wiele półek o maksymalnym obciążeniu do 5 kg, w tym jedną dłuższą nad drążkiem i 5 mniejszych poziomów do przechowywania w części bocznej.

WYMIARY: 133.2 x 194.4 x 58 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 133.2 x 194.4 x 58 cm
- szafa posiada długi drążek na ubrania oraz pięć praktycznych półek
- odporne na uszkodzenia obrzeże ABS
- na frontach szafy dekoracyjne wstawki w kolorze szarym
- maksymalne obciążenie drążka – 15 kg
- idealna do sypialni, przedpokoju lub pokoju młodzieżowego
Szafa trzydrzwiowa YOOP FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Szary mat
Kolor:
Dąb Sonoma
Liczba drzwiczek:
3
Liczba półek z płyty:
4
Liczba wieńców środkowych:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor uchwytu:
Efekt aluminium
Materiał uchwytu:
Tworzywo
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
FORTE