FORTE

Szafa dwudrzwiowa YOOP FORTE

1 129,00 zł

Praktyczna dwudrzwiowa szafa Yoop Forte w kolorze dąb Sonoma do pokoju młodzieżowego lub przedpokoju.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Pojemna szafa dwudrzwiowa Yoop Forte będzie doskonałym elementem wyposażenia salonu, przedpokoju, czy też pokoju młodzieżowego. Jest to mebel o starannie zaprojektowanej przestrzeni do przechowywania, który jednocześnie jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Jest to szafa dwudrzwiowa (z drzwiami uchylanymi) o wymiarach 93.5 x 194.4 x 58 cm. W jej wnętrzu znajdziemy praktyczny drążek na odzież zawieszoną na wieszakach, a nad nim pojemną półkę górną. Do wykorzystania pozostaje jeszcze dolna przestrzeń pod drążkiem, gdzie również ustawić można wiele rzeczy. Maksymalne obciążenie drążka to aż 15 kg, a półki do 5 kg. Szafa dwudrzwiowa Yoop Forte zwraca uwagę również swoją prezencją. Posiada prostą konstrukcję, którą urozmaicają charakterystyczne „ścięcia” boczne korpusu, a także ciekawą kolorystykę. Dominująca część mebla ma kolor Dębu Sonoma, natomiast urozmaicają go wstawki w kolorze Szarym. Na uwagę zasługują również wykonane z tworzywa uchwyty, które mają kolor aluminium i kształt muszelek.

WYMIARY: 93.5 x 194.4 x 58 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 93.5 x 194.4 x 58 cm
- szafa posiada praktyczny drążek oraz pojemną półkę
- fronty z ozdobną wstawką w kolorze szarym
- odporne na uszkodzenia obrzeże ABS
- mebel idealny do przedpokoju lub do pokoju nastolatka
Szafa dwudrzwiowa YOOP FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
93,5 cm
Wysokość:
194,4 cm
Głębokość:
58 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Sonoma
Kolor:
Szary mat
Liczba drzwiczek:
2
Liczba wieńców środkowych:
1
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Tworzywo
Kolor uchwytu:
Efekt aluminium
Materiał uchwytu:
Tworzywo
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
FORTE