FORTE

Listwy okalające do szafy małej JAKOBINA FORTE

599,00 zł

Stylowe listwy okalające do szafy z kolekcji Jakobina.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Opcjonalne listwy okalające do szafy małej Jakobina Forte to element, który może nadać posiadanemu meblowi nowy, nietuzinkowy charakter, podkreślając jego wyjątkowy design. Zastosowanie listwy na szafie sprawi, że zyska ona elegancką, luksusową prezencję. Listwy okalające do szafy małej Jakobina Forte mają wymiary 231.1 x 215.9 x 23.8 cm. Będą odpowiednie do szaf małych z kolekcji Ricciano i Jakobina. Listwy wykonane są z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu są solidne i wytrzymałe. Ich obrzeża wykonane są z odpornego na uszkodzenia ABS. Listwy okalające posiadają atrakcyjne oświetlenie w standardzie, które podkreśli atuty szafy. Obudowa oświetlenia ma kolor aluminium, a światło jest białe zimne. Listwy okalające wysyłane są do klienta w dwóch paczkach i są one przeznaczone do samodzielnego montażu. W zestawie znaleźć można niezbędne do montażu elementy oraz instrukcję, dzięki której montaż listew jest prosty. Dużym atutem listew jest również łatwa w czyszczeniu powierzchnia.

WYMIARY: 231.1 x 215.9 x 23.8 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 231.1 x 215.9 x 23.8 cm
- efektowne wykończenie korpusu
- odporne na uszkodzenia obrzeża ABS
- zawiera oświetlenie w standardzie
- kolor obudowy oświetlenia: aluminium, kolor światła: białe zimne
- pasuje do szaf z kolekcji Jakobina i Ricciano
- prosta w montażu
Listwy okalające do szafy małej JAKOBINA FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
231,1 cm
Wysokość:
215,9 cm
Głębokość:
23,8 cm
Kolor:
Dąb Klepkowy
Oświetlenie:
Tak
Barwa światła:
Białe zimne
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
231,1 cm
Wysokość:
215,9 cm
Głębokość:
23,8 cm
Kolor:
Dąb Klepkowy
Oświetlenie:
Tak
Barwa światła:
Białe zimne
FORTE