FORTE

Listwy okalające do szafy dużej JAKOBINA FORTE

629,00 zł

Listwy okalające do dużej szafy przesuwnej z kolekcji Jakobina.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Wysokojakościowe listwy okalające do szafy dużej Jakobina Forte wyróżniają się solidnością wykonania i jednocześnie walorami estetycznymi. Wykorzystując listwę okalającą, można nadać posiadanym meblom charakter i wyeksponować ich walory. Jest to wyposażenie dodatkowe szafy, które warto wykorzystać. Listwy będą pasować do dużych szaf kolekcji Ricciano, Modern Way i Jakobina. Posiadają atrakcyjne oświetlenie w standardzie – kolor światła to białe zimne. Listwy okalające posiadają obrzeża wykonane z wytrzymałego ABS oraz obudowę oświetlenia w kolorze aluminium. Listwy okalające do szafy dużej Jakobina Forte mają wymiary 280.9 x 215.9 x 23.8 cm. Dostarczane są do klienta w dwóch paczkach i przeznaczone do samodzielnego montażu na szafie. Są jednak bardzo proste w montażu, a w paczce znajdują się elementy do tego niezbędne oraz zrozumiała instrukcja. Listy okalające będą prezentować się na szafie okazale i podkreślą jej elegancką prezencję, a przy tym są łatwe w utrzymaniu w czystości.

WYMIARY: 280.9 x 215.9 x 23.8 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 280.9 x 215.9 x 23.8 cm
- efektowne wykończenie korpusu
- odporne na uszkodzenia obrzeża ABS
- zawiera oświetlenie w standardzie
- kolor obudowy oświetlenia: aluminium, kolor światła: białe zimne
- pasuje do szaf z kolekcji Jakobina
- łatwy montaż
Listwy okalające do szafy dużej JAKOBINA FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
280,9 cm
Wysokość:
215,9 cm
Głębokość:
23,8 cm
Barwa światła:
Białe zimne
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
280,9 cm
Wysokość:
215,9 cm
Głębokość:
23,8 cm
Barwa światła:
Białe zimne
FORTE