FORTE

Listwy okalające do szafy przesuwnej DALATE FORTE

589,00 zł

Praktyczne listwy okalające do szafy przesuwnej Dalate Forte z punktorami świetlnymi.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Eleganckie listwy okalające do szafy przesuwnej Dalate Forte to ważne elementy dodatkowe, które idealnie podkreślą wygląd szafy i nadadzą jej nowego charakteru, stanowiąc jej stylowe zakończenie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów listwy okalające do szafy przesuwnej Dalate Forte wyposażone są w praktyczne punktory świetlne w zimnej barwie, dzięki którym łatwiej będzie korzystać z mebla również w godzinach wieczornych lub w nocy, kiedy jest już ciemno. Oświetlenie pozwoli łatwiej zobaczyć i wybrać potrzebne w danym momencie ubrania. Dostępne w ofercie listwy okalające wykończone zostały wyróżniającym się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne obrzeżem ABS. Dominującym kolorem w przypadku oferowanej listwy okalającej do szafy przesuwnej jest czarny, natomiast obudowa oświetlenia listwy okalającej jest koloru aluminium. Produkt pasuje do wielu modeli szaf z oferty Forte. Wymiary prezentowanych listew okalających do szafy przesuwnej to 210.9 x 215.9 x 23.8 cm.

WYMIARY: 210.9 x 215.9 x 23.8 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 210.9 cm x 215.9 cm x 23.8 cm
- listwy w kolorze ponadczasowej czerni
- listwy wyposażone w punktor świetlny
- idealne uzupełnienie szafy umieszczonej we wnęce
Listwy okalające do szafy przesuwnej DALATE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
210,9 cm
Wysokość:
215,9 cm
Głębokość:
23,8 cm
Kolor:
Czarny
Oświetlenie:
Tak
Barwa światła:
Białe zimne
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
210,9 cm
Wysokość:
215,9 cm
Głębokość:
23,8 cm
Kolor:
Czarny
Oświetlenie:
Tak
Barwa światła:
Białe zimne
FORTE