FORTE

Listwy okalające do szafy DALATE FORTE

479,00 zł

Listwy okalające do szafy Dalate Forte podkreślą nowoczesny design mebla umieszczonego we wnęce.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Wykonane z wysokiej jakości materiałów listwy okalające do szafy Dalate Forte to elementy, które doskonale podkreślą wygląd szafy, tworząc estetyczną i funkcjonalną ramę wokół niej. Znajdujący się w ofercie produkt będzie doskonałym uzupełnieniem szafy, dodając mu eleganckiego wykończenia. Uwagę przykuwa oryginalna kolorystyka produktu, która nadaje charakteru. Eleganckie listwy okalające do szafy Dalate Forte zostały wykonane w dekorze Czarny uni mat, prezentując się niezwykle efektownie. Produkt posiada wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia obrzeże ABS. Listwa jest prosta w montażu, przez co poradzi sobie z nim każdy, a staranne wykonanie produktu zapewni z kolei długoletnie użytkowanie. Zastosowanie atrakcyjnego koloru pozwoli stworzyć unikatową całość. Element ten stanowić będzie nie tylko efektowną ozdobę szafy, ale też doskonałe wzmocnienie i usztywnienie całej konstrukcji. Wymiary prezentowanych listew to 279.4 x 214.4 x 23.8 cm.

WYMIARY: 279.4 x 214.4 x 23.8 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 279.4 x 214.4 x 23.8 cm
- doskonałe uzupełnienie szafy w zabudowie
- listwy w kolorze czarnym podkreślą nowoczesny design
- obrzeża ABS odporne na uszkodzenia
Listwy okalające do szafy DALATE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Czarny uni mat
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Czarny uni mat
FORTE