FORTE

Listwy okalające do szafy BELLEVUE FORTE

699,00 zł

Listwy okalające w dekorze Dąb Czarny, w zestawie z punktowym oświetleniem.

Dokup wniesienie produktu
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Wykonane z wysokiej klasy materiałów listwy okalające do szafy Bellevue Forte to doskonały sposób na zbudowanie eleganckiej i przestronnej szafy, w której przechowywane będą różne przedmioty codziennego użytku. To doskonały sposób na zwiększenie komfortu użytkowania szafy. Dostępne w ofercie listwy okalające do szafy Bellevue Forte są proste w montażu, poza tym ich powierzchnię bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. Produkt ten znakomicie podkreśli piękno szafy, dodając jej nowoczesnego wyglądu. Listwy wykonane zostały z wyróżniającej się doskonałą jakością płyty wiórowej, ponadto posiadają odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne obrzeża ABS. Prezentowany element posiada wtyczkę elektryczną, natomiast obudowę 2-punktowego oświetlenia stanowi tworzywo w kolorze aluminium, tworząc estetyczną ramę. Oświetlenie daje białe zimne światło. Z listwą okalającą do szafy można więc uzyskać dodatkowe źródło światła. Wymiary prezentowanych listew do szafy to 280.6 x 215.1 x 23.8 cm.

WYMIARY: 280.6 x 215.1 x 23.8 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary listew: 280.6 x 215.1 x 23.8 cm
- wysokiej jakości płyta wiórowa w kolorze Dąb Czarny
- łatwe do utrzymania w czystości
- szybki i prosty montaż
- w zestawie z 2-punktowym oświetleniem
- nowoczesna estetyka, podkreślająca stylistykę szafy
Listwy okalające do szafy BELLEVUE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
280,6 cm
Wysokość:
215,1 cm
Głębokość:
23,8 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Czarny
Oświetlenie:
Tak
Barwa światła:
Białe zimne
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
280,6 cm
Wysokość:
215,1 cm
Głębokość:
23,8 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Czarny
Oświetlenie:
Tak
Barwa światła:
Białe zimne
FORTE