NEW ELEGANCE

Nadstawka 2D UFFICIO NEW ELEGANCE

383,00 zł

Nadstawka 2D Ufficio marki New Elegance, do szaf i regałów z tej samej kolekcji.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Nadstawka 2D Ufficio z kolekcji New Elegance to rewelacyjne uzupełnienie mebli z tej samej kolekcji. Pozwala na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni w pomieszczeniach, tworząc dodatkowe segmenty montowane na szafach czy regałach. Doskonale sprawdzą się do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów (np. sezonowej odzieży czy dekoracji). Nadstawki efektywnie wykorzystują przestrzeń pionową. Jest to zatem dobry wybór do niewielkich mieszkań, w których ułatwią lepszą organizację i utrzymanie wnętrza w porządku – nawet niewielkie pokoje mogą zyskać dodatkowe miejsce, bez konieczności inwestowania w nowe meble zajmujące dużo miejsca. Nadstawki 2D Ufficio New Elegance zostały wykonane z trwałego laminatu w kolorze czarny mat, dzięki czemu wraz z meblami z tej samej serii tworzą interesujący kontrast, dodając wnętrzu charakteru.

WYMIARY: 100 x 60 x 40 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 100x60x40 cm
- wykonane z laminatu w kolorze czarny mat
- eleganckie uzupełnienie mebli z tej samej kolekcji
- zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania
NADSTAWKA 2D UFFICIO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
100 cm
Wysokość:
40 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Czarny mat
Kolekcja:
Ufficio
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
100 cm
Wysokość:
40 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Czarny mat
Kolekcja:
Ufficio
NEW ELEGANCE