NEW ELEGANCE

Nadstawka 1D UFFICIO NEW ELEGANCE

224,00 zł

Nadstawka 1D Ufficio marki New Elegance, dedykowana meblom z tej samej kolekcji.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Nadstawka 1D Ufficio z kolekcji New Elegance stanowi znakomite uzupełnienie mebli z tej samej serii, znacząco podnosząc ich funkcjonalność. Umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni w pionie, oferując dodatkowe miejsce do przechowywania na górze szaf. Nadstawka ta szczególnie sprawdzi się w przypadku organizacji przedmiotów, których nie używamy na co dzień, na przykład ozdób świątecznych czy sezonowej odzieży. Dodatek ten będzie szczególnie przydatny w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni – zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania bez konieczności dokupowania dodatkowych mebli. Nadstawka została wykonana z wysokiej jakości laminatu w matowym, czarnym wykończeniu. Estetycznie uzupełni meble z kolekcji Ufficio New Elegance, wnosząc do wnętrza ciekawy kontrast i nowoczesny styl.

WYMIARY: 50 x 40 x 60 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 50x40x60 cm
- wykonane z trwałego laminatu w kolorze czarny mat
- stylowe i praktyczne uzupełnienie mebli z tej samej kolekcji
- zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania
NADSTAWKA 1D UFFICIO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
50 cm
Wysokość:
40 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Czarny mat
Kolekcja:
Ufficio
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
50 cm
Wysokość:
40 cm
Głębokość:
60 cm
Kolor:
Czarny mat
Kolekcja:
Ufficio
NEW ELEGANCE