NEW ELEGANCE

Szafa 2D z szufladami UFFICIO NEW ELEGANCE

1 470,00 zł

Dwudrzwiowa szafa 2D z szufladami Ufficio marki New Elegance wykonana z laminatu w kolorze Congo.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Szafa 2D z szufladami Ufficio z kolekcji New Elegance wyróżnia się nowoczesną i elegancką stylistyką. Jej design jest minimalistyczny, z wyraźnymi, prostymi liniami i stonowaną kolorystyką. Drzwi zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia laminatu w kolorze Congo, w prostym, lecz nowoczesnym stylu. Dwudrzwiowa szafa Ufficio to funkcjonalny i przemyślnie zaprojektowany mebel. Została wyposażona w praktyczny, szeroki drążek na wieszaki, umożliwiający powieszenie płaszczy, koszul itp., zapobiegając ich gnieceniu się. W dolnej części szafy znajdują się dwie pojemne szuflady, które zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania. Są one głębokie, dlatego sprawdzą się idealnie do organizowania bielizny, skarpet czy dodatków. Nad szufladami znajduje się przestronna półka, na której możemy przechowywać poskładane ubrania lub tekstylia sypialniane. Dwudrzwiowa szafa 2D z szufladami Ufficio to idealny mebel do nowoczesnych sypialni.

Uwaga! Zdjęcie prezentuje szafę z nadstawką 2D w kolorze czarny mat, którą można dokupić osobno.

WYMIARY: 100 x 60 x 200 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary szafy: 100x60x200 cm
- wykonana z płyty laminowanej w kolorze Congo
- czarny metalowy uchwyt
- posiada dwie pojemne szuflady i półkę
- w zestawie drążek na wieszaki
SZAFA 2D Z SZUFLADAMI UFFICIO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
100 cm
Wysokość:
200 cm
Głębokość:
60 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Congo
Liczba drzwiczek:
2
Liczba szuflad:
2
Kolekcja:
Ufficio
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
100 cm
Wysokość:
200 cm
Głębokość:
60 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Congo
Liczba drzwiczek:
2
Liczba szuflad:
2
Kolekcja:
Ufficio
NEW ELEGANCE