NEW ELEGANCE

Szafa 1D UFFICIO NEW ELEGANCE

844,00 zł

Wąska szafa 1D Ufficio z kolekcji New Elegance w kolorze Congo, z 6 półkami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Kolekcja Ufficio zachwyca nowoczesnym designem, który wpisze się w stylistykę współczesnych wnętrz. W meblu zastosowano uniwersalny kolor Congo, o subtelnym odcieniu beżu, który sprawdzi się w wielu stylach – od klasycznego po nowoczesne. Szafa została wyposażona w wąski, metalowy uchwyt w czarnym kolorze, który jest ciekawym akcentem. Wąska, wysoka szafa 1D Ufficio New Elegance, pomimo swoich kompaktowych rozmiarów z łatwością pomieści dużą ilość odzieży. Wszystko dzięki sześciu pojemnym półkom, które ułatwią efektywną segregację i przechowywanie ubrań, dodatków, tekstyliów i wielu innych. Mebel ten jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których potrzebujemy dodatkowego mebla do przechowywania. Sprawdzi się również jako dostawka do innych mebli z tej samej kolekcji – razem stworzą niepowtarzalny, praktyczny i elegancki zestaw.

Uwaga! Zdjęcie prezentuje szafę z nadstawką 1D w kolorze czarny mat, którą można dokupić osobno.

WYMIARY: 50 x 60 x 200 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary szafy: 50x60x200 cm
- wykonana z płyty laminowanej w kolorze Congo
- czarny, minimalistyczny uchwyt z metalu
- posiada 6 pojemnych półek
- idealna do nowoczesnych wnętrz
Szafa 1D UFFICIO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
50 cm
Wysokość:
200 cm
Głębokość:
60 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Congo
Liczba półek z płyty:
6
Kolekcja:
Ufficio
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
50 cm
Wysokość:
200 cm
Głębokość:
60 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Congo
Liczba półek z płyty:
6
Kolekcja:
Ufficio
NEW ELEGANCE