• Nowy
Nowość

Bartłomiej Kowaliński "W zmowie z mordercą"

44,90 zł

Kryminały Barłomieja Kowalińskiego cieszą się niebywałym powodzeniem, o czym świadczy fakt wyczerpania całego nakładu niespełna miesiąc po premierze.

Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Nieznany sprawca uprowadził i zabił jedenastoletnią dziewczynkę. Zakopiańska policja szybko wszczęła postępowanie, lecz główny podejrzany popełnił samobójstwo i motywy przestępstwa pozostały niejasne. Sprawę zamknięto, a śledztwo umorzono… Mija właśnie piętnaście lat od tamtych wydarzeń. Paweł Wolski, dziennikarz śledczy z Warszawy, pisze artykuł na temat tej brutalnej zbrodni i odkrywa wiele nieścisłości oraz niezbadane przez policję wątki. Podążając ich tropem, dochodzi do przerażającego wniosku: morderca może wciąż być na wolności, a śmierć dziewczynki to zaledwie część mrożącej krew w żyłach prawdy…

Bartłomiej Kowaliński "W zmowie z mordercą"

Informacje dodatkowe:

- tytuł oryginału: W zmowie z mordercą
- autor: Bartłomiej Kowaliński
- wydawnictwo: DREAMS
- okładka: miękka
- ilość stron: 472
- format: 140x205
- data premiery: 06.10.2020; II wydanie 2020; III wydanie 2021; IV wydanie 2022
Bartłomiej Kowaliński - W zmowie z mordercą

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Nowość