Prześcieradło FIT TEMPUR
  • Prześcieradło FIT TEMPUR
  • Prześcieradło FIT TEMPUR
TEMPUR

Prześcieradło TEMPUR FIT

194,00 zł
Nowy produkt

Bawełniane prześcieradło idealne do materacy Tempur.

Rozmiar:
Kolory:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Prześcieradło Tempur Fit jest perfekcyjnie dopasowane do modeli materacy o wysokościach 20-25 cm. Tkaninę wykonano w 100%z najlepszej jakości bawełny MAKO. Materiał ten jest delikatny dla skóry, sprawnie chłonie wilgoć i nie blokuje wymiany powietrza między wypełnieniem materaca i otoczeniem. Skutecznie chroni również przed zabrudzeniem i zniszczeniem pokrowca materaca. Prześcieradło występuje w 4 kolorach: grafit, beż, błękit i biel, dzięki czemu dopasujemy je z łatwością do posiadanej przez nas pościeli. Tkanina może być prana w temp. 60 st.C. (kolor biały – temp. 90 st.C.). Firma Tempur udziela na produkt trzyletniej gwarancji.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200 CM
Pościel FIT
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bawełna
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
60 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bawełna
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
60 st.C.
TEMPUR