Ochraniacz i prześcieradło 2w1 RESPIRA VELFONT

229,00 zł

Oddychające wodoodporne prześcieradło pełniące funkcję ochraniacza Velfont.

Rozmiar:
Wysokość:
Kolor:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Prześcieradło i ochraniacz 2w1 Velfont Respira wykonane jest w 100% z organicznej bawełny czesanej i nici z certyfikatem GOTS poświadczającym naturalne pochodzenie z ekologicznych upraw. Jest ono wyjątkowo miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Dzięki wodoodpornej membranie Neotherm® zabezpiecza materac przed płynami, pełniąc jednocześnie funkcję ochraniacza. Membrana znakomicie przepuszcza powietrze, pozwalając skórze swobodnie oddychać. Wydzielana przez ciało wilgoć łatwiej odparowuje, co zapewnia komfortowy odpoczynek. Produkt jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób z problemem nadmiernej potliwości. Prześcieradło jest komfortowe w użytkowaniu. Zostało wyposażone w gumkę w całym obwodzie, co zapobiega jego niepożądanemu przemieszczaniu się, np. podczas zmiany pozycji w czasie snu. Jego zdejmowanie i zakładanie jest bardzo wygodne. Może być bez obaw prane w pralce, dzięki czemu odświeżanie nie jest kłopotliwe, a utrzymanie higieny posłania łatwe. Dostępne jest w różnych rozmiarach.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200 CM
SKŁAD TKANINY: 100% BAWEŁNA
Ochraniacz i prześcieradło 2w1 VELFONT
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bawełna
Producent:
Velfont
Informacje dodatkowe:
wodoodporny
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bawełna
Producent:
Velfont
Informacje dodatkowe:
wodoodporny
Informacje dodatkowe:
do prania