PAN MATERAC

Prześcieradło satynowe PAN MATERAC zielone

129,00 zł

Wysokiej jakości prześcieradło satynowe Pan Materac w kolorze zielonym. Prześcieradło dostępne w wielu standardowych rozmiarach.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Prześcierdało satynowe Pan Materac zielone

Prześcieradło satynowe Pan Materac wykonane zostało z bawełny o splocie satynowym. To lekki, gładki materiał, którego jedna strona jest błyszcząca, a druga matowa. Piękny połysk sprawi, że wystrój sypialni zyska wyjątkowej elegancji. Tkanina w dotyku jest miękka i lekko chłodna, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w lecie, gdy temperatury powietrza są wysokie. Materiał powstaje w 100% z włókien roślinnych. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu jest przyjazny dla skóry i dobrze przepuszcza powietrze, zapewniając odpowiednią wentylację posłania. Prześcieradło satynowe Pan Materac ma głęboki kolor butelkowej zieleni. Ta szlachetna barwa pasuje przede wszystkim do wnętrz urządzonych z nutką luksusu. Produkt może być prany w temperaturze nieprzekraczającej 40°C i prasowany. Kolor nie traci swojej intensywności nawet po wielu praniach. Prześcieradło jest dostępne w kilku najbardziej popularnych rozmiarach. Pasuje do materaca o wysokości 30 cm, a dzięki wszytej gumce dobrze do niego przylega. Certyfikat Oeko Tex Standard 100 poświadcza, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia człowieka i dla środowiska.

WYMIARY: 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200 CM
SKŁAD TKANINY: 100% BAWEŁNA
prześcieradło satynowe Pan Materac zielone
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
Promocja - Otul swoją sypialnię dodatkami
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
Promocja - Otul swoją sypialnię dodatkami
PAN MATERAC