Promocja
PAN MATERAC

Prześcieradło satynowe PAN MATERAC czarne

129,00 zł

Czarne prześcieradło satynowe z kolekcji Pan Materac to idealne wzmocnienie charakteru urządzanej sypialni. Materiał wyposażono w elastyczną gumkę, dlatego nie zsunie się on podczas snu.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Prześcierdało satynowe Pan Materac czarne

Nowoczesne czarne prześcieradło to świetny akcent w przypadku nieszablonowych przestrzeni sypialnianych. Materiał w tym kolorze nada miejscu do snu charakterystycznego stylu, który sprawdzi się wyłącznie w określonych motywach urządzanych pomieszczeń. Czarne prześcieradło satynowe Pan Materac zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia podłoża do snu przed nadmierną eksploatacją. Jest ono znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości od swoich jasnych odpowiedników. Nie zszarzeje ono oraz nie zżółknie. Należy jednak pamiętać, aby odświeżać prześcieradło w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza, a także używać odpowiednich detergentów, aby zachowało ono intensywny kolor na dłużej. Prześcieradło satynowe Pan Materac w kolorze czarnym zostało w 100% wykonane z miękkiej bawełny, dlatego zapewnia wygodę w trakcie odpoczynku oraz jest przewiewne i „oddychające”. Prześcieradło można stosować w przypadku podłoży do snu o maksymalnej wysokości 30 centymetrów. Prześcieradło jest także odpowiednie do prasowania.

WYMIARY: 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200 CM
SKŁAD TKANINY: 100% BAWEŁNA
prześcieradło satynowe Pan Materac czarne
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
Promocja - W komplecie taniej
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
Promocja - W komplecie taniej
Promocja
PAN MATERAC