Poduszka Air Crystal Relax Mollyflex w pokrowcu
  • Poduszka Air Crystal Relax Mollyflex w pokrowcu
  • Poduszka Air Crystal Relax Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka AIR CRYSTAL RELAX MOLLYFLEX

419,00 zł

Poduszka Air Crystal Relax Mollyflex o właściwościach medycznych.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Poduszka piankowa Air Crystal Relax to propozycja przygotowana przez doświadczonych projektantów marki Mollyflex. Ich wieloletnie doświadczenie pozwoliło przygotować produkt, który dzięki swoim właściwościom zostanie doceniony w każdej sypialni. Uniwersalne kształty w połączeniu z wymiarami wynoszącymi 42x72x14 cm zagwarantują komfortowy sen, niezależnie od przyjętej pozycji. Nowoczesna pianka charakteryzuje się obecnością kryształków, które wpływają na rozluźnienie mięśni i wspomagają regenerację podczas snu. Dodatkowym atutem wykorzystanego w procesie produkcji materiału jest właściwość nazywana pamięcią kształtu. Oznacza to, że w trakcie użytkowania poduszka dostosowuje się do kształtu głowy użytkownika. Płynące z użytkowania korzyści zostały potwierdzone poprzez badania, które przyznały poduszce Air Crystal Relax prestiżowy status produktu medycznego. Przewiewny pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Air Crystal Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX