Poduszka Air Green Relax Mollyflex w pokrowcu
  • Poduszka Air Green Relax Mollyflex w pokrowcu
  • Poduszka Air Green Relax Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka AIR GREEN RELAX MOLLYFLEX

377,00 zł

Poduszka Air Green Relax o klasycznym kształcie wykonana z naturalnych materiałów.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Poduszka piankowa Air Green Relax będzie stanowić doskonały dodatek w każdej sypialni. Ten przygotowany przez projektantów marki Mollyflex model zapewnia doskonałą jakość snu, a przy tym gwarantuje poszanowanie dla środowiska naturalnego. Tworząca poduszkę pianka składa się z materiałów naturalnych, których roślinne pochodzenie charakteryzuje się niskim wpływem na środowisko. Wytworzony w ten sposób produkt posiada pamięć kształtu, czyli gwarantuje dopasowanie do naszej ulubionej pozycji snu. Poduszka Air Green Relax posiada certyfikat medyczny, potwierdzający wyjątkowe właściwości serią badań. Wymiary wynoszą 42x72x14 cm, co w połączeniu z zastosowanymi materiałami sprawia, że wypoczynek będzie nie tylko wygodny, ale także zgodny z zasadami ekologii. O higienę i czystość pozwala zadbać zdejmowany pokrowiec, który może być prany w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Air Green Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX