Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Air Grey Relax Mollyflex
  • Poduszka Air Grey Relax Mollyflex
  • Poduszka Air Grey Relax Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka AIR GREY RELAX MOLLYFLEX

377,00 zł

Piankowa poduszka Air Grey Relax Mollyflex absorbująca nadmiar ciepła.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Poduszka piankowa Air Grey Relax została przygotowana przez specjalistów marki Mollyflex z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu w trakcie nocnego wypoczynku. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest nowoczesna pianka z pamięcią kształtu, która w połączeniu z uniwersalnymi wymiarami poduszki gwarantuje najlepsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Środkowa część produktu wzbogacona jest szarą wkładką, która zawiera mikrocząsteczki materiału zmiennofazowego. Ta wyjątkowa substancja jest w stanie zaabsorbować ciepło, które podczas snu wydziela się w okolicach szyi i głowy. Dzięki tej funkcji termoregulacyjnej powstaje mikroklimat o stałej temperaturze, który gwarantuje regenerujący sen. Porowata struktura pianek umożliwia efektywną wentylację, która jest kluczowa w celu zapewnienia higieny. Zastosowane materiały zapobiegają rozwojowi roztoczy i bakterii, a produkt zabezpiecza pokrowiec nadający się do prania w temperaturze do 60 stopni. Wyjątkowe właściwości poduszki Air Grey Relax zostały zatwierdzone w serii badań, które zakończyły się przyznaniem produktowi certyfikatu wyrobu medycznego.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Air Grey Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
Piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MOLLYFLEX