Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX

340,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Moontex Relax Mollyflex o klasycznym kształcie z termoelastycznym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Moontex Relax to idealne rozwiązanie dla osób ceniących tradycyjny kształt poduszek. Produkt wykonany jest z pianki visco-elastic foam Casanova. Jednorodne wypełnienie sprawia, że głowa i odcinek szyjny są stabilnie podtrzymywane. Materiał termoelastyczny o gęstości 55 kg/m² jest nieco twardszy, jednak zapada się delikatnie pod wpływem temperatury ciała i nacisku. Wypełnienie jest przewiewne, a gromadząca się w nim wilgoć jest szybko odprowadzana na zewnątrz. Klasyczny kształt pomaga w szybkiej adaptacji produktu. Poduszka zapewni komfortowy wypoczynek bez względu na to, w jakiej pozycji śpi użytkownik. To produkt medyczny z pięcioletnią gwarancją producencką. Wymiary: 42x72x14 cm.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
14 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
14 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX