Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX

308,00 zł
Nowy produkt

Poduszka o klasycznym kształcie z termoelastycznym wypełnieniem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka MOONTEX RELAX MOLLYFLEX Rozmiar: 42x72x14 14 308,00

Model Moontex Relax to idealne rozwiązanie dla osób ceniących tradycyjny kształt poduszek. Produkt wykonany jest z pianki visco-elastic foam Casanova. Jednorodne wypełnienie sprawia, że głowa i odcinek szyjny są stabilnie podtrzymywane. Materiał termoelastyczny o gęstości 55 kg/m² jest nieco twardszy, jednak zapada się delikatnie pod wpływem temperatury ciała i nacisku. Wypełnienie jest przewiewne, a gromadząca się w nim wilgoć jest szybko odprowadzana na zewnątrz. Klasyczny kształt pomaga w szybkiej adaptacji produktu. Poduszka zapewni komfortowy wypoczynek bez względu na to, w jakiej pozycji śpi użytkownik. To produkt medyczny z pięcioletnią gwarancją producencką. Wymiary: 42x72x14 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: sprężysta pianka o właściwościach termoelastycznych. Materiał jest przewiewny i higieniczny. Pianka stabilnie podtrzymuje ciało i jest odporna na powstawanie trwałych deformacji.
WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
14 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MOLLYFLEX