Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka MOONTEX GRIGIO TERMICO CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX GRIGIO TERMICO CERVIVAL MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX GRIGIO TERMICO CERVIVAL MOLLYFLEX

346,00 zł
Nowy produkt

Poduszka o ergonomicznym kształcie z kapsułkami PhaseChangeMaterial.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Moontex Grigio Termico Cervival to profilowana poduszka wypełniona tworzywem visco-elastic foam Casanova. Jest to materiał o podwyższonych parametrach gęstości, posiadający wewnętrzne perforowania usprawniające wentylację i zwiększające elastyczność. W strukturze pianki znajdują się mikrokapsułki PCM. Dodatek ten wpływa na utrzymanie właściwej temperatury powierzchni, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu się organizmu oraz ogranicza nadmierną potliwość. Środkowa część powierzchni jest obniżona, a brzegi są uniesione na różną wysokość. Precyzyjnie dopracowane profilowania zapewniają solidne i stabilne wsparcie dla kręgów szyjnych. Poduszka spełnia wymagania produktów medycznych, a jej rdzeń objęty jest przez pięć lat gwarancją producencką. Wymiary: 40x70x12/9 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: termoelastyczne tworzywo o gęstości 55 kg/m². Pianka jest przewiewna i z łatwością odwzorowuje kształty. Materiał nie uciska ciała, dzięki czemu krążenie krwi nie jest zaburzone.
WYMIARY: 40x70x12/9 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Grigio Termico Cervival - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
12 cm
Wysokość:
9 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX