Poduszka MOONTEX AIR-SPECIAL
  • Poduszka MOONTEX AIR-SPECIAL
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AIR-SPECIAL MOLLYFLEX

325,00 zł
Nowy produkt

Niska poduszka Moontex Air-Special Mollyflex z profilowanym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Poduszka Moontex Air został zaprojektowany z myślą o osobach preferujących płaskie poduszki lub tych, którzy wcześniej z nich nie korzystali. Wypełnienie stanowi pianka visco-elastic casanova, która posiada zdolność do odwzorowywania kształtów. Jej wnętrze jest profilowane w sposób usprawniający wentylację produktu i zwiększający jego elastyczność. Poduszka posiada grubsze krawędzie i obniżoną część środkową. Stabilnie podpiera głowę i kręgi szyjne. Wypełnienie chronione jest przed zniszczeniem i zabrudzeniem przez antyalergiczny pokrowiec nadający się do prania. Poduszka jest produktem medycznym i odejmuje ją pięcioletnia gwarancja. Wymiary: 42x72x8/12 cm.

WYMIARY: 42x72x8/12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Air Special - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
8 cm
Wysokość:
12 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
8 cm
Wysokość:
12 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX