Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka MOONTEX AZZURRO LAVANDA CLASSIC
  • Poduszka MOONTEX AZZURRO LAVANDA CLASSIC
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AZZURRO LAVANDA CLASSIC MOLLYFLEX

329,00 zł
Nowy produkt

Poduszka o tradycyjnym kształcie i innowacyjnym wypełnieniu.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Azzurro Lavenda to model o klasycznym kształcie, wykonany z wysokiej jakości pianki viscoelastic foam CASANOVA. Jednorodne wypełnienie ma perforowane wnętrze, dzięki czemu zwiększona została przewiewność i elastyczność produktu. Pianka dopasowuje się do kształtów, co pozwala na jej szybką adaptację i komfort użytkowania niezależnie od pozycji użytkownika. We wnętrzu znajduje się wkładka nasączona ekologicznym olejkiem lawendowym. Dodatek ten ułatwia zasypianie, łagodzi napięcie i koi nerwy. Poduszka ma optymalny kształt i wysokość, dlatego zapewnia komfortowy i relaksujący wypoczynek. Wyposażona jest w antyalergiczny pokrowiec, który łatwo można zdjąć i wyprać w temp. max. 60 st.C. Poduszka jest certyfikowanym produktem medyczny i obejmuje ją pięcioletnia gwarancja producencka. Wymiary: 42x72x14 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: materiał o gęstości 55 kg/m². Pinka reaguje na nacisk i dopasowuje się do kształtu ciała. Stabilnie podpiera głowę i kręgi szyjne. Tworzywo jest przewiewne, dlatego zapewnia wysoką higienę snu.
WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Azzurro Lavanda Classic - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
14 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX