Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka TEMPUR Original
  • Poduszka TEMPUR Original
  • Poduszka ORIGINAL TEMPUR
  • Poduszka ORIGINAL TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR ORIGINAL

508,00 zł
Nowy produkt

Ergonomiczna poduszka w trzech rozmiarach do wyboru.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka TEMPUR ORIGINAL Rozmiar: S, Pokrowiec: Double Jersey Premium 7 508,00
Poduszka TEMPUR ORIGINAL Rozmiar: M, Pokrowiec: Double Jersey Premium 5 558,00

Modele profilowane polecane są przez fizjoterapeutów szczególnie osobom mającym problemy z bólami kręgosłupa. W takich przypadkach wyjątkowo uwagę należy zwrócić na to, czy kręgi podczas wypoczynku są ułożone w odpowiedni, fizjologiczny sposób. Utrzymanie ich we właściwej płaszczyźnie ułatwi model Tempur Original. Poduszka o specjalnie zaprojektowanym kształcie jest odpowiednio twarda i sprawdza się idealnie w przypadku spania na boku lub plecach. Jej linia dostosowana jest do krzywizn głowy, ramion i kręgów szyjnych. Mięśnie w trakcie snu nie są uciskane, dzięki czemu krążenie krwi poprawia się. Model możemy idealnie dopasować do swoich potrzeb, ponieważ występuje aż w trzech rozmiarach: S (50x31x8/5); M (50x31x10/7); L (50x31x11.5/8.5). Do każdego z nich dołączany jest jeden pokrowiec do wyboru: Double Jersey Premium lub Cooltouch. Tkanina jest delikatna i można ją czyścić w temp. 40 st.C. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją.

WYMIARY: S (50x31x8/5 CM); M (50x31x10/7 CM); L (50x31x11.5/8.5 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Original - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR