Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MAGNIFLEX

Poduszka MAGNIPROTECT WAVE MAGNIFLEX

590,00 zł

Nowoczesna poduszka Magniprotect Wave Magniflex o ergonomicznym kształcie i właściwościach przeciwwirusowych i przeciwbakteryjnych.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka MAGNIPROTECT WAVE MAGNIFLEX Rozmiar: 60x43x10/11 7 590,00

Poduszka Magniprotect Wave Magniflex to idealny wybór dla osób ceniących wyjątkowo higieniczne warunki podczas snu oraz szukających ergonomicznego podparcia głowy i karku podczas snu. Poduszka Magniprotect Wave wykonana została z wysokiej jakości pianki Memoform, która idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy i karku. Dzięki specjalnemu profilowaniu zapewnia doskonałe podparcie, które wpływa na pełne rozluźnienie mięśni szyi podczas snu, zapewniając komfortowy i odprężający sen. Poduszka Magniprotect Wave wyposażona została dodatkowo w innowacyjny pokrowiec wykonany z materiału z technologią ViroStop, który skutecznie chroni przed wirusami i bakteriami. Pokrowiec można prać w warunkach domowych w temperaturze 30 st.C. Pełne właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne utrzymują się do 30 cykli prania, natomiast później ochrona stopniowo się zmniejsza.

WYMIARY: 60x43x10/11 CM
Twardość - średni
Poduszka Magniprotect Wave - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
60x43x10/11 cm
Rodzaj:
Piankowa
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
przeciwwirusowy
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX