Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MAGNIFLEX

Poduszka MAGNIGEL MEMOFORM DELUXE STANDARD MAGNIFLEX

590,00 zł

Dopasowująca się do kształtu głowy poduszka Magnigel Memoform Deluxe Standard w zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępna do 5 dni roboczych
Ilość:

Medyczna poduszka Magnigel Memoform Deluxe Standard to model miękki/średnio miękki, który sprzyja rozluźnieniu mięśni szyi, bez względu na pozycję. Dobrze dopasowuje się do głowy i stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa szyjnego, co jest zasługą termoelastycznej pianki pamięci Memoform. Poduszka zawiera też warstwę pianki żelowej Magnigel, która delikatnie chłodzi i jednocześnie zapewnia swobodny przepływ powietrza. Zdejmowana poszewka z wiskozy działa antyalergicznie i antybakteryjnie. Pokrowiec można prać w temperaturze 30 st.C. Magnigel Memoform Deluxe Standard jest produktem o właściwościach medycznych.

WYMIARY: 72x42x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Magnigel Memoform Deluxe Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
72x42x14 cm
Rodzaj:
Piankowa
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX