Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Classico Standard  Maxi Magniflex
  • Poduszka Classico Standard  Maxi Magniflex
  • Poduszka Classico Standard  Maxi Magniflex
  • Poduszka Classico Standard  Maxi Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka CLASSICO STANDARD MAXI MAGNIFLEX

440,00 zł

Wysoka poduszka Classico Standard Maxi z wkładem z pianki termoelastycznej Memoform. Poduszka w zdejmowanym pokrowcu z wiskozy.

Rozmiar:
Dostępna do 5 dni roboczych
Ilość:

Medyczna poduszka Classico Standard Maxi to wyższa wersja poduszki anatomicznej wykonanej z pianki termoregulacyjnej Memoform. Poduszka jest średnio miękka i ma wysokość 15 cm, dzięki czemu będzie dobra również dla osób wysokich, dając im optymalne wsparcie kręgosłupa szyjnego i umożliwiając rozluźnienie mięśni. System perforacji Airyform zapewnia tej poduszce bardzo dobrą wentylację i napowietrzenie przy każdym ruchu, a zdejmowana poszewka z wiskozy odprowadza wilgoć i jest wysoce higieniczna. Pokrowiec poduszki Classico Standard Maxi nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C. Poduszka z potwierdzonymi certyfikatem właściwościami medycznymi.

WYMIARY: 72x42x15 CM
Twardość - miękki
Poduszka Classic Standard Maxi - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
72x42x15 cm
Rodzaj:
Piankowa
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX