• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET

4 299,00 zł 3 009,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 009,30 zł

Materac lateksowy Fides Janpol w pokrowcu Silver Protect. Rozmiar materaca: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fides marki Janpol to doskonały wybór dla osób z alergiami. Jego rdzeń z bloku lateksowego chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, a struktura materiału efektywnie zapobiega gromadzeniu się kurzu. Kluczowym elementem zapewniającym świeżość i higienę jest unikalny system otworów, który umożliwia stały przepływ powietrza przez materac, tworząc idealne warunki do snu. Model Fides wspiera również zdrową pozycję kręgosłupa, jednocześnie oferując uczucie miękkości, co gwarantuje spokojny i komfortowy sen. Materac jest w higienicznym pokrowcu Silver Protect.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, n
ieoryginalnie spakowany na płasko w nieoryginalne opakowanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL