Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Flavia Gomarco
  • Materac Flavia Gomarco
  • Materac Flavia Gomarco aranżacja
GOMARCO

Materac FLAVIA GOMARCO sprężynowo-piankowy

Elegancki materac Flavia Gomarco ze sprężynowo-piankowym wkładem. Materac składa się z kilku jakościowych warstw, dzięki którym zapewnia najwyższy poziom snu i odpoczynku.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Ilość:

Solidny materac Flavia Gomarco w miękkim pokrowcu jest powierzchnią, która zapewnia zdrowy i spokojny sen oraz odpoczynek. Materac Flavia z kolekcji Gomarco stworzono na bazie sprężyn kieszeniowych SPRINGSAC®7z, dzięki którym jest on odpowiednio wyprofilowany i dba o właściwe podparcie kręgosłupa przez całą noc. Każdą ze sprężyn umieszczono w osobnej przegrodzie. Pod naciskiem ciała użytkownika, uginają się one pojedynczo. Poprzez takie rozwiązanie, w trakcie odpoczynku, wszystkie krzywizny kręgosłupa pozostają odpowiednio wypełnione i podparte. Materac Flavia Gomarco wyposażono także w kilka rodzajów pianek i materiałów, aby zwiększyć komfort jego eksploatacji podczas codziennego snu. Jedną z warstw stanowi wysokoelastyczna pianka AQUAPUR®, która ze względu na właściwości wentylacje zapobiega powstawaniu w materacu szkodliwej pleśni, bakterii oraz kurzu. W materacu znajduje się również miękka pianka SuperSoft, zwiększająca oddychalność i świeżość całej struktury modelu. Flavia Gomarco umieszczono w przyjaznym dla skóry pokrowcu z jedwabiu, kaszmiru oraz wiskozy.

Sprężyny SPRINGSAC®7z
Sprężyny Springsac®7z: nowoczesna technologia, dzięki której materac został wyposażony w aż 7 stref twardości. Sprężyny perfekcyjnie podpierają całe ciało użytkownika, zapewniając mu zdrowy i spokojny sen przez całą noc. Zastosowane sprężyny powodują, że ciężar sylwetki pozostaje równomiernie rozłożony na całej powierzchni materaca.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: pianka o właściwościach wysokoelastycznych, zapewniająca właściwy poziom wentylacji w materacu. Materiał eliminuje powstawanie w materacu szkodliwej pleśni oraz niebezpiecznych dla zdrowia bakterii czy roztoczy.
Pianka SuperSoft
Pianka SuperSoft: otwartokomórkowa pianka, zwiększająca oddychalność oraz świeżość materaca. Materiał jest niezwykle miękki, dlatego idealnie dopasowuje się do kształtu, a także ciężaru ciała użytkownika, przyjemnie go otulając.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 cm
Twardość - średni
Flavia Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wykonany z połączenia wiskozy, jedwabiu i kaszmiru. Dzięki prozdrowotnym właściwościom pokrowiec jest odpowiedni dla osób zmagających się z problemami skórnymi. Materiał zapewnia właściwą przewiewność materaca, dlatego wspomaga eliminację powstawania kurzu, bakterii czy roztoczy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
GOMARCO