Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MIND IMPRESSION
  • Materac MIND IMPRESSION
  • Materac MIND IMPRESSION
PERDORMIRE

Materac MIND IMPRESSION PERDORMIRE piankowy

2 700,00 zł

5-strefowy materac ortopedyczny, wykonany z wysokiej jakości pianek: Visco Mind® i Waterfoam.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Mind Impression to ekskluzywny model, który z uwagi na 5 stref twardości znakomicie dopasowuje się do kształtu ciała. Wkład materaca tworzą 6-centymetrowa pianka wiskoelastyczna (w górnej części) oraz 14-centymetrowa Pianka Zimna (u podstawy modelu). Materac pokryty jest specjalną tkaniną Nanotex, która jest odporna na zanieczyszczenia i chroni materac przed dostawaniem się, do jego środka, brudu i potu. Całość stanowi wygodne i stabilne podparcie dla ciała. Mind Impression jest dostępny w pokrowcu (2 cm), który nadaje się do prania.

Pianka Visco Mind
Piana Visco Mind: Piana wiskoelastyczna (termoelastyczna) o gęstości 50kg/m³. Jest bezpieczna dla zdrowia, ponieważ do jej produkcji nie używane są substancje C.F.C. (produkcja na bazie wody). Jej otwartokomórkowa struktura zapewnia odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz materaca. Prawidłowo podpiera całe ciało w trakcie wypoczynku. Dzięki temu, że dopasowuje się do ciała pod wpływem temperatury, gwarantuje idealne dopasowanie do naturalnych kształtów, zapewniając zdrowy i spokojny sen, bez konieczności ciągłej zmiany pozycji.
Piana Waterfoam
Piana Waterfoam: Wyprodukowana na bazie wody pianka poliuretanowa (nie zawiera szkodliwych substancji C.F.C.). Jest bezpieczna dla zdrowia. Zapewnia odpowiednie podparcie ciała, idealnie się do niego dopasowuje. Gwarantuje wysoki komfort wypoczynku. Dzięki swoim właściwościom posiada wydłużoną żywotność. Reguluje temperaturę ciała, dzięki czemu ogranicza pocenie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - sredni
Mind Impression Perdormire - budowa
Pokrowiec Nanotex
Pokrowiec Nanotex: został wykonany według najnowszych technologii. W jego składzie znajduje się 100% poliester (nanowłókna). Zdejmowany pokrowiec można prać w temperaturze 30°C. Jego szew umieszczono na jego krawędzi, aby umożliwić lepsze dopasowanie 2 niezależnych materaców w jednym łóżku. Pokrowiec Nanotex jest wodoodporny, wspomaga przewiewność materaca. Zastosowano w nim boczny pas wentylacyjny z materiału Air Space.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Warty każdej złotówki!

Już niejednokrotnie polecano mi materace firmy Perdormire, bo od jakiegoś czasu przymierzałem się do wymiany materaca. Cena na początku nie była zbyt zachęcająca, lecz kiedy już zdecydowałem się na Mind Impression jestem w stanie stwierdzić, że luksus i wygoda jakie zapewnia ten model były warte swojej ceny. Teraz i ja dołączyłem do grona osób, które mogą śmiało polecić ten materac jak i firmę Perdormire, no i oczywiście Pana Materaca za fachową obsługę.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
PERDORMIRE