Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Premier Biospring
  • Materac Premier Biospring
MATERASSO

Materac PREMIER BIOSPRING MATERASSO piankowo-lateksowy

1 398,00 zł
Nowy produkt

Twardy materac rehabilitacyjny z wkładem profilowanej pianki wysokoelastycznej, lateksem oraz warstwą włókna SEACELL.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Materac Premier Biospring to ciekawe połączenie pianki wysokoplastycznej oraz lateksu z naturalnymi składnikami materaca. Jego rdzeń jest zbudowany z pianki wysokoplastycznej. Wyprofilowana pianka nadaje materacowi klasycznej sprężystości. Rdzeń jest obustronnie obłożony warstwą włókna Seacell, która podnosi stopień twardości materaca. Warstwę komfortową natomiast stanowi przewiewna płyta lateksu o wysokości 3cm, dzięki niej Premier Biospring nie ma efektu „deskowatości”. Model ten występuje w wysokiej jakości zdejmowanym pokrowcu Silver Guard, który można prać w temperaturze do 60°C.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: Pianka wysokoelastyczna powstała jako udoskonalenie standardowej pianki poliuretanowej. Jej najważniejsze cechy to poprawiona żywotność, bardzo dobry przepływ powietrza, oraz lepsze i bardziej czułe dopasowanie się do osoby leżącej. Producenci używając różnych surowców do wytwarzania tych pianek osiągają bardzo różne rezultaty jeżeli chodzi o komfort. Dodatkowe właściwości pianek wysokoelastycznych są osiągane dzięki odpowiedniemu profilowaniu ich. Często pianki te stanowią solidne podparcie dla dodatkowych warstw takich jak pianki termoelastyczne czy lateks.
Latex
Lateks: Jest to wytrzymały rodzaj pianki wulkanizowanej z dodatkiem mleczka kauczukowego. Sposób na wytwarzanie lateksu odkryto w roku 1926. Pierwsze materace lateksowe zostały nazwane materacami królewskimim, ze względu na ich wysoką wygodę oraz... cenę. Pianka lateksowa z czasem stała się znacznie bardziej dostępna i zaczęła pojawiać się w materacach dziecięcych oraz jako obłożenie materacy sprężynowych czy piankowych. Głównymi zaletami lateksu jest bardzo wysoka żywotność połączona z elastycznością i miękkością. Są także bardzo higieniczne, przez co często poleca się go osobom wrażliwych na alergeny.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Premier Biospring - budowa
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: Materac Premier Biospring jest dostępny w pokrowcu Silver Protect. Jest to pokrowiec z aplikacją srebrnej nici, która chroni materac przed alergenami czy drobnoustrojami. Pokrowiec ten posiada także bardzo mocne i eleganckie pikowania, co nadaje efektowny wygląd materaca. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowo-lateksowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews
Zweryfikowany zakup

ok

ok

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Idealnie twardy, zero zapadania się i elegancki pokrowiec. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac OK

Wygodny .Bardzo przydatny.Sprawdził się na łóżku rehabilitacyjnym. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Premier Biospring 160x200

Świetny dla osób lubiących twarde materace, nawet moje 120kg nie powoduje, że zapadam się jak w niego jak w miekką gąbkę, co denerwowało mnie w materacach stricte piankowych. Po kilku dniach użytkowania przestały nas boleć kręgosłupy i skończyły się drętwienia rąk. Warstwa lateksu nie przenosi wibracji, więc moja żona śpi sobie spokojnie jak muszę wcześniej wstać. Dwie gratisowe<br /> poduszki z pianki VISCOGREEN - REWELACYJNE!!!<br /> Poza tym podziękowania dla ekipy panmaterac.pl za całą obsługę zamówienia. POLECAM!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac rehab. Premier Biospring 90x180

Z materaca jestem bardzo zadowolona, bardzo wygodnie się na nim śpi, <br /> mam nadzieję, że przestanie mnie boleć kręgosłup. Chętnie podzielę się <br /> wrażeniami za parę tygodni. Z poważaniem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MATERASSO