Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GEMINI JANPOL piankowy
  • Materac GEMINI JANPOL piankowy
JANPOL

Materac GEMINI JANPOL piankowy

993,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac Gemini w dwukolorowym pokrowcu Gandalf w standardzie.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Gemini to odpowiedź na zmieniające się potrzeby najmłodszych użytkowników. Producent Janpol wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzył materac, który obok stabilnego i prawidłowego podparcia ciała zapewnia niesamowity efekt wizualny. Model Gemini to propozycja z najnowszej kolekcji, którego wkład tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości pianek hybrydowych. Dzięki specjalnemu poprzecznemu profilowaniu materac zyskuje siedem stref twardości, które odpowiadają za idealne rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni. Zróżnicowana twardość pianek pozwala na dobranie odpowiedniej strony użytkowej do wagi dziecka. Materac dostępny jest w jednym z dwóch pokrowców do wyboru: Gandalf lub Grey. Właściwości obu tkanin pozwalają zachować świeże i czyste środowisko snu na powierzchni materaca. Zaletą materaca Gemini jest również 4-letnia gwarancja, która obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę wkładu.

Kombinacja pianek
Kombinacja pianek hybrydowych: dwie pianki o podwyższonej gęstości i sprężystości o zróżnicowanych twardościach po obu stronach. Pianki tworzą powierzchnie, które stabilnie podpierają ciało na całej długości, zapewniając komfortowy i zdrowy sen. W wyniku poprzecznego profilowania materac charakteryzuje się siedmioma strefami twardości, dzięki którym ciężar ciała użytkownika rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - twardy
Gemini - budowa
Pokrowiec Gandalf
Pokrowiec Gandalf: elastyczny pokrowiec, który doskonale współgra z wkładem materaca, usprawniając jego pracę. Rozciągliwa tkanina zachowuje swoje właściwości w wyniku częstego prania. Pokrowiec wykończony został specjalną powłoką Sanitized, której właściwości zapewniają środowisko snu wolne od alergenów i niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów. Produkt nadaje się do prania wodnego w temperaturze 40 st.C.
Pokrowiec Grey
Pokrowiec Grey: delikatna tkanina o jedwabistej strukturze wpływa na wyjątkowo komfortowy sen. Pokrowiec skutecznie chroni przed rozwojem i gromadzeniem pleśni, grzybów oraz zapobiega namnażaniu bakterii. Jest to zasługą specjalnej powłoki Sanitized, którą wykończony został pokrowiec Grey. Dzięki pikowaniu pokrowiec zyskuje na miękkości i puszystości. Tkanina nadaje się do prania w warunkach domowych w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
4 lata
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL