Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko NEW YORK STOLWIT płytowe
  • Łóżko NEW YORK STOLWIT płytowe
  • Łóżko NEW YORK STOLWIT płytowe
  • Łóżko NEW YORK STOLWIT płytowe
NEW ELEGANCE

Łóżko NEW YORK NEW ELEGANCE płytowe

1 004,00 zł
Nowy produkt

Wygodne łóżko z podświetlanym lub klasycznym wezgłowiem.

Rozmiar:
Pojemnik:
Wezgłowie:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Łóżko New York jest kolejną propozycją marki New Elegance, w której mamy do czynienia z dwoma panelami tylnymi do wyboru. Zwolenników nowoczesnych rozwiązań z pewnością zadowoli proste wezgłowie z delikatnym podświetleniem LED. W drugim przypadku element ten został podzielony poprzez tapicerowanie na niewielkie, symetrycznie rozlokowane prostokąty. W obu przypadkach zastosowano szeroką ramę boczną oraz lekko podwyższony panel przedni z niewielką, delikatną ramką. Łóżko wykonane jest laminowanej płyty MDF w kolorze bieli alpejskiej. Jest to dobrej jakości mebel w przystępnej cenie. Do łóżka dobrać możemy dodatkowo pojemnik na pościel umiejscowiony pod unoszonym stelażem elastycznym. Dostępne rozmiary: 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Model dostarczany jest jako kompletny zestaw elementów do samodzielnego montażu. Do produktu oddzielnie nabyć należy właściwy materac, a do wersji bez pojemnika również stelaż.

Łóżko New York

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Łóżko New York

Super łóżko, bardzo solidne, polecam niezdecydowanym :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
NEW ELEGANCE