Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko CREMONA New Elegance płytowe
  • Łóżko CREMONA New Elegance płytowe
  • Łóżko CREMONA STOLWIT płytowe
NEW ELEGANCE

Łóżko CREMONA NEW ELEGANCE płytowe

1 583,00 zł
Nowy produkt

Nowoczesne łóżko Cremona New Elegance z możliwością wyboru opcji z pojemnikiem lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Pojemnik:
Kolor:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Cremona jest modelem, który bardzo dobrze wpasuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz. Elementem przykuwającym uwagę i nadającym charakteru całości jest wysoki panel tylny, w którym zastosowano specjalne oświetlenia LED. To one wprowadzają do sypialni niezwykły nastrój. Podgłówek oraz zanóżek łóżka zdobią symetryczne kwadraty w odmiennej kolorystyce. Produkt dostępny jest w następującym wariancie kolorystycznym: dąb Sonoma jasny/cappuccino. Osobom oczekującym od posłania większej funkcjonalności producent oferuje ten model w wariancie z pojemnikiem mieszczącym się pod elastycznym stelażem. W przypadku wersji podstawowej stelaż nie stanowi części zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Produkt wykonany jest z najlepszej jakości płyty MDF i występuje w następujących wymiarach: 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Łóżko należy zmontować samodzielnie według dołączonej instrukcji. Oferta nie dotyczy materaca. Do wersji bez pojemnika oddzielnie trzeba dokupić także odpowiedni stelaż.

Łóżko Cremona

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE