Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
NEW ELEGANCE

Łóżko NELLO 1 NEW ELEGANCE tapicerowane

3 053,00 zł

Eleganckie tapicerowane łóżko Nello 1 z kolekcji New Elegance dostępne w trzech wariantach szerokości.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Klasyczne łóżko tapicerowane Nello 1 New Elegance to idealny wybór do niemalże każdej domowej sypialni. Gustowny zagłówek oraz minimalistyczne nóżki w modelu Nello sprawiają, że będzie on odpowiedni do wielu stylów urządzania wnętrz. Miękki zagłówek, dołączony do korpusu łóżka, perfekcyjnie sprawdzi się w trakcie użytkowania mebla w pozycji półleżącej, kiedy plecy użytkownika zostaną oparte o wygodne wezgłowie, a nie zimną i twardą ścianę. W łóżku Nello New Elegance zastosowano wyłącznie solidne materiały, dlatego posłuży on w dobrym stanie przez wiele lat. Łóżko jest dostępne w wersji bez pojemnika na pościel, gdzie posiada ono drewnianą ramę z 44 lamelami. Wygodne i przy tym trwałe łóżko to obowiązkowy mebel w każdej domowej sypialni!

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko NELLO 1 New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE