Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Boho New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Boho New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko BOHO NEW ELEGANCE tapicerowane

3 264,00 zł

Oryginalne łóżko Boho New Elegance z rozkładanym wezgłowiem.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Boho New Elegance to łóżko tapicerowane wysokiej klasy tkaninami, które można wybrać z szerokiej gamy oferowanej przez producenta. Kolorystyka materiałów i minimalistyczny design mebla wpisują się we współczesne trendy wnętrzarskie. Łóżko Boho z pewnością pozwoli stworzyć efektowną aranżację. Łóżko dostępne jest w trzech szerokościach i w dwóch wersjach wyposażenia: z pojemnikiem na pościel lub bez. Cechą charakterystyczną mebla jest rozkładane wezgłowie, które w przypadku wariantu z pojemnikiem wymaga stosowania materaca o wysokości nieprzekraczającej 22 cm (wyższy może utrudniać odchylanie). Dla zwiększenia komfortu ruchome oparcie wyposażono w dwa przesuwane zagłówki. Dzięki temu łóżko Boho New Elegance zapewni ponadprzeciętną wygodę użytkowania dla osób, które lubią w łóżku spędzać czas nie tylko podczas snu.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Boho New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE