Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko BODEN PLUS EKODOM drewniane

3 542,00 zł

Masywne i solidne łóżko Boden Plus Ekodom dostępne z praktycznym pojemnikiem na pościel i możliwością wyboru wybarwienia.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Boden Plus to propozycja stworzona przez polską firmę Ekodom. Mebel posiada masywną konstrukcję, dzięki czemu będzie stanowić doskonały element sypialni zaaranżowanej w klasycznym stylu. Łóżko może być wykonane z litego drewna olchowego bądź dębowego o grubości deski do 4 centymetrów. Łóżko Boden Plus posiada praktyczny pojemnik na pościel - otwieranego od frontu lub od boku mebla, co stanowi duży atut. Istnieje możliwość wyboru wybarwienia drewna spośród dziewięciu kolorów, dzięki czemu dopasujemy wygląd łóżka do indywidualnych preferencji. Łóżko Boden Plus jest dostępne w siedmiu standardowych rozmiarach.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka - szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Boden Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.