Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko tapicerowane Roma
  • Łóżko tapicerowane Roma
  • Łóżko tapicerowane Roma
  • Łóżko tapicerowane Roma
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Roma

3 996,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie i klasyczne łóżko idealne do przestronnych i luksusowych wnętrz.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Łóżko tapicerowane Roma Tkanina: Grupa I, Rozmiar materaca: Materac 140x200, Pojemnik: Z pojemnikiem 1 3 996,00
Łóżko tapicerowane Roma Rozmiar materaca: Materac 180x200, Pojemnik: Bez pojemnika, Tkanina: Grupa III 1 3 633,00

Łóżko ROMA to propozycja bardzo elegancka i klasyczna, idealnie pasująca do dużych, przestronnych i luksusowych wnętrz. Jest to model wykonany bardzo solidnie, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wytrzymałość. Łóżko posiada bogato pikowane boki łóżka oraz duży zagłówek, o który można oprzeć się podczas, np. czytania. Dodatkowym atutem jest praktyczny pojemnik na pościel. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dopasować łóżko do stylistyki całego wnętrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Roma

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE