Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Roma New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Roma New Elegance tapicerowane
  • Łóżko tapicerowane Roma
NEW ELEGANCE

Łóżko ROMA NEW ELEGANCE tapicerowane

4 350,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie i klasyczne łóżko Roma New Elegance idealne do przestronnych i luksusowych wnętrz.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko ROMA to propozycja bardzo elegancka i klasyczna, idealnie pasująca do dużych, przestronnych i luksusowych wnętrz. Jest to model wykonany bardzo solidnie, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wytrzymałość. Łóżko Roma New Elegance posiada bogato pikowane boki łóżka oraz duży zagłówek, o który można oprzeć się podczas, np. czytania. Dodatkowym atutem łóżka Roma jest praktyczny pojemnik na pościel. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dopasować łóżko Roma do stylistyki całego wnętrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Roma

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE