Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Princessa New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Princessa New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Princessa New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko PRINCESSA NEW ELEGANCE tapicerowane

3 065,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Princessa New Elegance z dużym, eleganckim zagłówkiem oraz możliwością wyboru wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Princessa New Elegance to niezwykle eleganckie, klasyczne, przypominające swoim wyglądem baśniowe łóżka dla księżniczek. Model ten jest bardzo wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Posiada solidny, pikowany zagłówek o pięknym i oryginalnym kształcie. Dodatkowo łóżko Princessa wyposażone jest w pojemnik, w którym można schować, np. pościel. Szeroka kolorystyka i możliwość wyboru materiału (tkanina, skóra naturalna, skóra ekologiczna) pozwala na idealne dopasowanie łóżka do naszych wymagań.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Princessa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE