Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko tapicerowane Kalipso H
  • Łóżko tapicerowane Kalipso H
  • Łóżko tapicerowane Kalipso H
  • Łóżko tapicerowane Kalipso H
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Kalipso H

1 888,00 zł
Nowy produkt

Łóżko tapicerowane posiadające wygodny zagłówek oraz możliwość wyboru bazy bez pojemnika lub z pojemnikiem na pościel.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Kalipso H to łóżko wyróżniające się solidną konstrukcją, wysokiej jakości materiałami oraz wytrzymałością. Jego wygląd pasuje do wielu stylizacji, będzie odpowiedni zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. W łóżku znajduje się praktyczny pojemnik, w którym można schować, np. pościel. Model ten posiada ciekawy zagłówek, który wygląda jakby był połączony z mniejszych kwadratów. Całość posiada niepowtarzalny charakter. Łóżko Kalipso można dostosować do wnętrza poprzez wybór obicia (tkanina, skóra ekologiczna lub skóra naturalna) i kolorystyki.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.


Łóżko Kalipso HPowyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE